4 rzeczy, które musisz wiedzieć o Maxigra Max

Na naszym rynku znajduje się coraz więcej leków, które są przeznaczone do walki z zaburzeniami erekcji. Na pierwszy rzut oka mogą one wydawać się bardzo podobne do siebie… ale jednak różnice między nimi są znaczne. O czym warto wiedzieć w przypadku leku Maxigra Max? Co jest ważne?

1. Szybkie działanie


W ulotce leku znajduje się informacja, że jego działanie może być widoczne w ciągu 30 do 60 minut od zażycia tabletki. Na opakowaniu jednak umieszczono informację, że działa on już po 12 minutach, a efekt może utrzymywać się do 5 godzin.

2. Ze szklanką wodą


Maxigra Max to dyskretne tabletki, które powinno się popić szklanką wody. Na pierwszy rzut oka wyglądają one podobnie do wielu innych leków. Można więc zażywać je bez obaw o to, że ktoś je rozpozna. Tym właśnie wyraźnie różnią się od znanych niebieskich tabletek.

3. Substancja czynna


Substancją czynną leku jest syldenafil, który należy do grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Dokładnie ta sama substancja znajduje się we wspomnianych już niebieskich tabletkach. Jest ona dobrze przebadana i cieszy się sporym zaufaniem pacjentów. Alternatywą dla syldenafilu jest wardenafil i tadalafil.

4. Tylko dla dorosłych mężczyzn


Maxigra Max powinna być stosowana wyłącznie przez dorosłych mężczyzn, którzy już wcześniej przyjmowali tabletki 25 mg i nie odniosły one spodziewanego efektu. Jeśli mniejsza dawka nie była skuteczna, koniecznie trzeba sięgnąć po wersję Max, która ma dwa razy większą dawkę substancji czynnej. Oczywiście przed zmianą dawki należy skonsultować się z lekarzem.

About the Author

You may also like these