Bogaty wybór preparatów na potencję

Panowie mający problemy intymne takie jak trudności z osiągnięciem pełnej erekcji czy z jej utrzymaniem przez czas potrzebny do odbycia satysfakcjonującego stosunku łatwo mogą znaleźć dowód, że dotyczy to nie tylko ich. Najlepszym dowodem na powszechność takich problemów jest fakt, że rynek preparatów na potencję jest niezwykle bogaty. Warto zatem wyzbyć się kompleksów i po prostu sięgnąć po dobry preparat. Na co warto postawić?

Tabletki do dłuższego stosowania

Dedykowane są głównie panom dojrzałym, którzy przy tym mają problemy z prostatą – są to naturalne konsekwencje upływu czasu, z którymi jednak nie trzeba się godzić. Preparaty przeznaczone do codziennego stosowania tak samo jak wszystkie inne suplementy, zwykle mają bogaty skład i pod wieloma względami pozytywnie wpływają na organizm – nie tylko w wymiarze seksualnym.

Tabletki do stosowania doraźnego

Z pomocą tym panom, którzy nie chcą lub nie potrzebują stosować takich środków stale (bo na przykład mają problemy z erekcją tylko w czasie przemęczenia) przychodzą preparaty przeznaczone do zażywania na jakiś czas przed stosunkiem. Przykładowo Maxon Forte (https://www.aptekagalen.pl/maxon-forte-50mg-2tbl), będący jednym z najchętniej wybieranych środków, stosuje się na godzinę przed planowanym stosunkiem, a jego działanie utrzymuje się nawet do 5 godzin.

Preparaty do użytku zewnętrznego

Ci panowie, którzy wolą nie stosować preparatów doustnych, mają do wyboru całą gamę preparatów do użytku miejscowego. Są to na przykład żele, maści i sera, które rozgrzewają okolice intymne i poprawiają krążenie w nich czy środki lekko znieczulające, na przykład spraye, które pozwalają uniknąć przedwczesnego wytrysku.

About the Author

You may also like these