Colostrigen- działanie

Colostrigen to saszetki zawierające bioaktywny proszek do przyrządzania zawiesiny przyjmowanej doustnie. Liofilizowane colostrum to cenna substancja wydzielana przez gruczoły mleczne zwierząt, w ostatnim okresie ciąży oraz bezpośrednio po porodzie. 

Immuno Colostrum zawierają potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu witaminy, minerały, lizozym, laktoferyn, a także białka bogate w prolinę. Preparat stanowi wartościowe uzupełnienie diety i zdrowego trybu życia. Lek wspomaga naturalne siły obronne organizmu, może być przyjmowany w celu profilaktyki zakażeń wirusowych i bakteryjnych. Zalecany w okresie osłabienia organizmu, nadmiernego zmęczenia, stresu, senności. Pozytywnie wpływa na leczenie trądziku oraz innych zmian skórnych, pomaga także zwiększyć odporność organizmu podczas wysiłku fizycznego. 

Colostrigen- dawkowanie

Zwykle zaleca się stosowanie 1 lub dwóch saszetek rano, przed śniadaniem. Możliwe jest zwiększenie dawkowania do 3 saszetek po uprzednim skonsultowaniem się z lekarzem. Produkt można rozpuścić w płynie, jogurcie lub spożyć bezpośrednio z saszetki. Preparatu nie należy wsypywać do gorących płynów, ponieważ związki białkowe ulegają denaturacji w zbyt wysokich temperaturach. 

Colostrigen w saszetkach nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej, bogatej w witaminy i minerały diety. Przed użyciem należy zapoznać się z ulotką producenta dołączonej do opakowania. Konieczne jest zachowanie ostrożności w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik produktu. 

About the Author

You may also like these