Emolium dermocare emulsja

Dbałość o skórę powinna odbywać się od pierwszego dnia życia. Dlatego nowo narodzone dzieci pielęgnuje się odpowiednimi preparatami. Emolium dermocare emulsja jest idealnym preparatem, który do takiej pielęgnacji został stworzony. Emulsja nawilża i pielęgnuje skórę najbardziej wrażliwą.

Jak działa emolium?

W składzie emolium dermocare emulsji znajdują się olejki, dzięki którym preparat pomaga w odbudowaniu bariery ochronnej naskórka. Emulsja działa po kąpieli i dlatego zawsze dobrze jest preparat wmasować w skórę po wytarciu dziecka. Z dobrodziejstwa tego preparatu bardzo często korzystają też osoby dorosłe, których skóra jest bardzo delikatna i wrażliwa.

Skład

Emolium w swoim składzie zawiera biomimetyczne oleje, którymi są: olej macadamia i masło shea. Ponadto w składzie środka znaleźć też można
alantolinę i hialuronian sodu. Taki skład gwarantuje, że posmarowana emolium skóra będzie idealnie wypielęgnowana.

Nie tylko pielęgnacja noworodka

Preparat o nazwie emolium służy nie tylko do pielęgnowania noworodków i małych dzieci. Z dobrodziejstwa tego kremu korzystają także osoby dorosłe, których skóra wymaga odpowiedniego nawilżenia. Olejki zawarte w preparacie nawilżają, pielęgnują ale także regenerują skórę suchą, która charakteryzuje się uporczywym świądem. Osoby, które cierpią na atopowe zapalenie skóry bardzo często stosują emulsję emolium dermocaire. Jej zastosowanie opiera się na mocnym wsmarowywaniu w skórę.

Proponowane preparaty

Emolium występuje jako olejek do smarowania, płyn do kąpieli czy emulsja do ciała.