Olimp Vita-min Multiple Sport: jakie wyciągi roślinne można tu znaleźć?

O tym, jak ważne dla osób aktywnych są witaminy i minerały, wie każdy. A co z wyciągami roślinnymi? Jak się okazuje, i one mogą stanowić cenne wsparcie dla sportowców. Jakie ekstrakty zasługują na szczególne wyróżnienie?

Karczochy i ich moc


Olimp Vita-min Multiple Sport https://www.sportfuel.pl/?335,olimp-vita-min-multiple-sport-60-kapsulek jest jednym z tych preparatów, w których wykorzystano niezwykłe właściwości karczochów. Warzywa te zawierają sporo witamin i minerałów, a uwzględnienie ich w menu pomaga w utrzymaniu zgrabnej sylwetki. Wiadomo też, że dzięki karczochom można utrzymać odpowiedni poziom cukru we krwi.

Bezcenne pestki dyni


Producenci Olimpu Vita-min Multiple Sport dostrzeli też fakt, iż na organizmy sportowców świetnie wpływa ekstrakt pozyskany z pestek dyni. Wiadomo, że ekstrakt z takich pestek pomaga w utrzymaniu dobrej formy, dzięki nim można też skuteczniej dbać o sylwetkę oraz o utrzymanie poziomu cholesterolu w normie. To roślinny dodatek, który każdej aktywnej osobie pomoże w utrzymaniu kondycji i zdrowia.

Niezwykła moc zwyczajnej pokrzywy


Zwyczajna pokrzywa ma wyjątkowy wpływ na ludzkie zdrowie. Jak się okazuje, ta popularna roślina lecznicza może stanowić cenne wsparcie dla tych, którzy stają się aktywnie spędzać wolny czas. Roślina ta ułatwia odchudzanie, wzmacnia organizm oraz pomaga w oczyszczaniu go ze szkodliwych toksyn. Dla tych, którzy starają się żyć zdrowo i aktywnie, suplementy diety z takim wyciągiem mogą się okazać wyjątkowo cennym wsparciem.

About the Author

You may also like these