Pieluszki dla dziecka z problemami skórnymi

Dzieci, szczególnie w wieku niemowlęcym oraz noworodki mają różnorakie problemy skórne. W większości są to trądziki niemowlęce czy wybroczyny po porodzie, związane z hormonami. Zdarza się jednak, że dzieci mają reakcję alergiczną na środki chemiczne czy kosmetyki. Dotyczy to również pieluszek. Rodzice mają wtedy wybór: przejście na rozwiązania wielorazowe lub też poszukanie hipoalergicznej alternatywy. Dzięki temu bez utraty komfortu codziennego funkcjonowania w sposób aktywny mogą zapobiec cierpieniu dziecka.

Zalety, jakie mają hipoalergiczne pieluszki

Gdy niemowlak ma problemy, nie zawsze rodzic jest w stanie to od razu wyłapać. Umiejętności komunikacyjne dziecka ograniczają się do płaczu. Dlatego to do opiekuna należy wybór odpowiednich akcesoriów. Jednorazowe kit&kin pieluszki 1 przeznaczone są dla noworodka i mniejszego niemowlaka. Nie są bielone szkodliwym chlorem, dzięki temu dobrze wpływają na skórę dziecka. Sposób ich wykonania pozwala oddychać nawet podrażnionej skórze. Ułatwia to wyleczenie istniejących już ran czy wysypki.

Na jakie schodzenia pomogą pieluszki hipoalergiczne?

Pieluszki 1 kit&kin przeznaczone są zarówno dla dzieci zdrowych – jako ekologiczna alternatywa, jak i tych, które mają schorzenia skórne. Doskonale sprawdzają się przy łuszczycy, egzemie różnego rodzaju, wysypkach czy nawet przy ciężkiej postaci AZS. Dzięki zastosowaniu roślinnego wkładu chłonnego, delikatna i podrażniona skóra nie ma kontaktu z ciężkimi środkami chemicznymi. Można zatem uniknąć zaostrzenia wysypek czy alergii.

About the Author

You may also like these