Preparat moczopędny Diabetofort

diabetofort

Warto mieć świadomość, że z roku na rok coraz więcej osób ma problemy z oddawaniem moczu. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od leków chemicznych będą preparaty roślinne. Doskonałym przykładem jest Diabetofort.

Na czym dokładnie polega działanie preparatu?

Preparat moczopędny Diabetofort jest lekiem tradycyjnie stosowanym przy zaburzeniach związanych z oddawaniem moczu. Warto bowiem wiedzieć, że znajdujące się w składzie leku wyciągi roślinne charakteryzują się działaniem moczopędnym.

Należy również wiedzieć, że produkt mogą przyjmować osoby, które chorują na cukrzycę. Preparat będzie bowiem zmniejszał skłonności do wzrostu cukru po zjedzonym posiłku. Osoby z cukrzycą powinny jednak wcześniej skontaktować się z lekarzem. Warto także koniecznie zaznaczyć, że skuteczność działania bazuje zarówno na doświadczeniu, jak i długim okresie stosowania.

W jaki sposób powinno się dawkować lek?

Dorośli oraz dzieci, które ukończyły 12 lat powinni przyjmować preparat moczopędny Diabetofort cztery razy na dobę w dawkach 5 ml. Ponadto dawkę zaleca się dokładnie rozcieńczyć w małej ilości wody. Warto pamiętać, że producent zadbał o dołączenie do opakowania kieliszka z odpowiednią podziałką służącą do dozowania leku.

Skład preparatu

Należy wiedzieć, że w 100 g preparatu zawiera: kłącze perzu 20 g, owocnię fasoli 30 g, liść brzozy 20 g, kłącze perzy 20 g, owoc róży 10 g, a także liść jeżyny fałdowanej 20 g. Z kolei zawartość etanolu wynosi od 60 do 70%. Więcej informacji tutaj.

About the Author

You may also like these