Produkt leczniczy Cyclo 3 fort dla zdrowia układu krwionośnego

cyclo 3 fort

Produkt medyczny o nazwie Cyclo 3 fort 30 kapsułek jest skierowany zwłaszcza dla osób, które mają problem z naczynkami żylnymi. Lek bazuje na naturalnych substancjach leczniczych. Znajduje się w nim między innymi wyciąg z ruszczyka kolczastego, który wspiera krążenie w żyłach. Ekstrakt otrzymany jest dzięki ekstrakcji wodno-alkoholowej. Zapobiega on uczuciu ociężałości nóg. Roślina Ruscus aculeatus korzystnie wpływa na elastyczność naczynek.

Sprawdzone leki na obrzęki nóg

W produkcie leczniczym znajduje się metylochalkon hesperydyny, który działa ochronnie na naczynia krwionośne. Poprawia napięcie ścian żylnych, przeciwdziała powstawaniu obrzęków, dzięki czemu poprawia komfort chodzenia. W składzie produktu jest obecny także kwas askorbinowy, który ma duże znaczenie w zdrowiu całego układu krążenia. Wzmacnia on żyły, zapobiega pękaniu, poprawia elastyczność oraz ich napięcie. Pomaga w leczeniu objawów związanych z niewydolnością naczyń limfatycznych.

Witamina C oraz ruszczyk kolczasty na hemoroidy

Cyclo 3 fort niweluje bóle, które pojawiają się na wskutek hemoroidów. Pomaga w przypadku kruchości naczyń żylnych, zmniejsza zastój w układzie krwionośnym. Pomaga także w hamowaniu krwawień z dróg rodnych oraz plamieniach, zatem jest przydatny również w ginekologii. W produkcie leczniczym Cyclo 3 fort dostępnym np. w Aptece FAMILIA znajduje się 30 kapsułek twardych, które przyjmowane są doustnie. Przepija się je szklanką czystej wody. W drodze podsumowania warto pamiętać, iż produkt medyczny:

cyclo 3 fort
  • niweluje uczucie ciężkości nóg,
  • poprawia krążenie w układzie krwionośnym,
  • redukuje bóle związane z pojawianiem się hemoroidów,
  • pomaga w schorzeniu o nazwie zespół niespokojnych nóg,
  • hamuje krwawienie z dróg rodnych,
  • niweluje plamienia.

About the Author

You may also like these