Waporyzacja w domu i na spacerze

Waporyzatory medyczne to praktyczne urządzenia służące do przygotowywania ziołowych inhalacji, które to znacznie wpływają na poprawę zdrowia. Jakie są rodzaje vaporizerów?

Waporyzatory stacjonarne

Waporyzator stacjonarny to takie urządzenie, które może być użytkowane tylko w warunkach domowych, bowiem wymaga ono dostępu do gniazdka elektrycznego.

Są to zazwyczaj urządzenia konwekcyjne, dzięki czemu w większości przypadków dostarczają wysokiej jakości pary oraz są bardzo wydajne. 

Tego typu urządzenia mają znacznie większą moc grzałki, niż waporyzatory przenośne, bowiem bazują one na zasilaniu sieciowym, a nie na mocy baterii.

Waporyzator przenośny

Waporyzator przenośny to niewielkie urządzenie które można bez problemu zabrać z sobą w podróż czy na spacer. Urządzenie to jest  wolne od ograniczeń związanych z koniecznością stałego dostępu do gniazdka elektrycznego.

 Tego typu urządzenia najczęściej są zasilane przy pomocy baterii, zatem trzeba je regularnie ładować, co może okazać się uciążliwe dla wielu użytkowników.  

Większość oferowanych na rynku waporyzatorów przenośnych jest bardzo dyskretna, dzięki czemu ich użytkownik nie zwraca na siebie uwagi korzystając z nich w miejscach publicznych. 

Wybór waporyzatorów jest ogromny, zatem każdy użytkownik może wybrać urządzenie odpowiednie dla swoich indywidualnych potrzeb.

Waporyzatory medyczne znajdą państwo na https://konopnysklep.com.pl/waporyzacja/urzadzenia-medyczne/

About the Author

You may also like these